Obsluha CNC
PROMET PREFIX s.r.o.
Ratiboř, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

OBSLUHA CNCPOŽADUJEME : Znalost čtení technické dokumentace. Vyučení v oboru nebo praxi nahrazující vzdělání. Samostatnost a zodpovědnost.

Nezkušené zájemce rádi zaučíme, vhodné i pro absolventy.NÁPLŇ PRÁCE : Samostatná obsluha CNC obráběcích strojů. Zodpovědnost za nastavení stroje na základě technických podkladů.

Provádění kontrolních měření výrobků.NABÍZÍME : Zázemí podniku ve skupině. 5 týdnů dovolené. Pracovní oděv a obuv. Mzdové ohodnocení dle kvalifikace a pracovních zkušeností.

Příspěvek na stravování - jídelna přímo v areálu. Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč každý měsíc. Příspěvek na dopravu 3,50 Kč / km.

Příplatky za přesčasy, za práci v sobotu a v neděli a noční příplatky. Odborná školení, zvyšování kvalifikace. Stabilní zaměstnání.

Týdenní pracovní fond 37,5 hodin. Náborový příspěvek 30.000 Kč.PRVNÍ KONTAKT : Telefonicky paní Eva Jankovská, tel. : 734 264 496 nebo emailem na adresu : eva.

jankovska prometgroup.euOv. tel. : 28.6.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost