Manipulační dělník/ce s ŘP sk. B
Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace
Ostrava
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : OstravaKontakt : emailem, telefonicky PO-PÁ 7-14 hod.Životopisy na e-mail holubova tsoj.czInformace zájemcům podá Ing.

Mitura tel. 770 130 183Údržba veřejné zeleně, sekání trávy, ořezy keřů, sběr listíPráce s motorovou sekačkou, pilou, křovinořezem apod.

Sekání trávy na velké sekačce FERARIV zimním období odklízení ledu a sněhu traktorem se sypačem a radlicíPodmínkou ŘP sk.

B (aktivní řidič) !!!! Výhodou ŘP sk. E a TPožadujeme samostatnost, spolehlivost, loajalitu, schopnost týmové práce, dobrý zdravotní stavPracovní doba 6.

30-15.00 hodin.Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe).( cca 19 770Kč)25 dnů dovolenéBenefity : příspěvek na stravování

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost