Developer Relations Specialist
Kiwi.com s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Kontakt : recruitment kiwi.comUpřesňující informac : Cílem této role bude propojovat externí a interní IT komunitu. Konkrétně bude propagovat Kiwi.

com open source projekty a veřejnou infrastrukturu. Dále bude domlouvat řečníky a kolegy, kteří by mohli přednášet před příslušným publikem.

Klíčové zodpovědnosti- Identifikování těch nejlepších IT odborníků z komunity, obhajování jejich potřeb- Navrhování a šíření iniciativy vedoucí k zapojení a podpoře interní technické komunity (jako je Speakers Program) a poskytování příslušných návrhů na vystoupení a dlaší možné účasti na externích komunitních aktivitách.

 • Spolupráce s tými Kiwi.com Engineering na definování cílů pro open source projekty související s našimi technologiemi a pomoc s realizací a získavaním těchto projektů- Dodávání open source obsahu na naše veřejné komunikační kanály (Blog, Twitter, Facebook, atd.
 • a propagace - Využívání vývojových služeb Kiwi.com pro Engineering komunityNásledující schopnosti / dovednosti jsou vítány : - předchozí zkušenosti s pravidelnými příspěvky do projektů s otevřeným zdrojovým kódem - open source (min.

  1 rok)- předchozí zkušenosti s event managementem- zkušenost s vedením open source projektů (jako správce nebo mentor projektu)- zkušenosti s technickým psaním / komunikací (jasná dokumentace, popis problému, kontrola kódu)- základní zkušenosti s kódovaním v jazyce Python nebo JavaScript- pokročilá úroveň angličtiny (mluvená i psaná)

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost