Elektromechanik s AJ / NJ - jedna směna 45 000 -
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Louny, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme lídrem v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu. Neustále se rozšiřujeme a rosteme. Rozšiřte náš tým a pracujte ve společnosti kde máme jasnou vizi čeho chceme dosáhnout a jak toho chceme dosáhnout ! Komplexní zajištění technologické způsobilosti svěřené výroby pravidelné kontroly (strojů linek nastavení opravy) její optimalizace a plánování údržby Pravidelné porady s pracovníky zajištění přestavby výrobních linek Každodenní práce s technickou dokumentaci ( tvorba příruček pracovních postupů) Vedení a řízení přidělených projektů Plánovaná výrobních procesů a technologií používaných ve výroběCo byste měl mít ?

SŠ / VŠ elektro směru AJ nebo NJ na komunikativní úrovni ( min B2 ) Orientace v technické dokumentace Vyhláška č. 50 6Místo výkonu práce : Klášterec nad Ohří - v případě relokace Vám poskytneme relokační příspěvky ve výši 10 000- po dobu 6 měsíců !Co Vám můžeme nabídnout ?

Práce na HPP Atraktivní finanční ohodnocení a 13. a 14 plat 25 dní dovolené Možnost kariérního a finančního růstu Jedinečné zkušenosti u společnosti které má svoje úspěšné know-how Být součástí zkušeného a přátelského týmu Závodní stravování Příspěvky na dopravu a na penzijní připojištění Moderní a stabilní zázemíVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost