Servisní technik – JUNIOR
ActivEnergy, s.r.o.
Brno, República Checa
před 4 dny

Požadavky

Technické vzdělání v oboru elektrotechniky - elektromechanik elektrických zařízení (minimálně SOU). ŘP a osvědčení dle vyhlášky č.

50 / 78 Sb. Práce s výkresovou dokumentací, technické myšlení, manuální zručnost - pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a zájem o další vzdělávání.

Práce s PC, znalosti práce v EXCEL, WORD, OUTLOOK, základní znalost AJ výhodouKomunikativnost, práce v kolektivu, slušné vystupování u zákazníka. Ochota cestovat (ČR + SK)

Nabídka

Pevné technické zázemí firmy s prací na hlavní pracovní poměr. Možnosti odborného růstu v problematice zálohování rozvodné sítě pomocí UPS, DA, DC a dalších zařízení.

Zodpovědnou práci s možností cestovat i do zahraničí (školení u výrobců).Firemní mobil a notebook, paušální plat + osobní ohodnocení + bonusy

Pracovní náplň

Příprava a realizace instalace a uvedení do provozu nových zařízení u zákazníka. Servisní práce na preventivních prohlídkách či opravách.Diagnostika závad.

Poznámka

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotkou a ve formátu Word na e-mail servis activenergy.

cz. Do předmětu prosím uveďte pracovní pozici, na kterou reagujete.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost