Sociální pracovníci
Domov U Anežky, poskytovatel sociálních služeb
Mladá Boleslav, Benátky nad Jizerou
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : náměstí 17. listopadu č.p. 703Benátky nad Jizerou II294 71 Benátky nad Jizerou 1Prvotní kontakt : tel.

733 736 490, e-mail : personalni domovuanezky.czPožadujeme : VŠ v bakalářském nebo magisterském programu sociálního zaměření, vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost.

Praxe v oboru a znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou. Nabízíme : stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, velmi dobrý pracovní kolektiv, osobní ohodnocení po zapracování, mimořádné odměny, příspěvky z FKSP : na stravování, penzijní nebo životní připojištění, kulturní a společenské akce, pobytové zájezdy apd.

podporujeme další vzdělávání a osobní rozvoj, na vzdělávání finančně přispíváme. Platové ohodnocení dle Nařízení vlády 341 / 2017 Sb.

platném znění.Strukturovaný životopis se souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-mailovou adresu : personalni domovuanezky.

cz. Zaměstnanecké výhody : stravování, příspěvky z FKSP, mimořádné odměny, vzdělávání.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost