IT PROJEKTOVÝ MANAŽER (home office + equity)
Futures s.r.o.
Turnov
před 4 dny
source : Hitprace

Ve Fundpeak vyvíjíme webové aplikace pro ro reporting investičních fondů. Máme přes 100 zahraničních klientů, kteří spravují více než 5 mld dolarů.

Hledáme do našeho malého pohodového týmu projektového manažera pro komerční rozvoj aplikace pro analýzu investičního portfolia fondů.

Budeš pracovat v naší kanceláři v Turnově s možností práce z domova.Co budeš dělat- analýza klientských požadavků a návrh funkcí pro rozvoj firemní aplikace pro správu investičního portfolia fondů- vedení programátorského vývoje- vedení marketingových aktivit- projektové řízení při větších klientských implementacíchCo očekáváme- pokročilou znalost angličtiny- spolehlivost, férové jednání a nadprůměrné pracovní nasazení- dobré organizační i komunikační schopnosti- zkušenosti s vedením týmu a projektovým řízením výhodou- znalost programování, online marketingu a investičních statistik výhodouCo nabízíme- pohodový kolektiv- dobré platové podmínky- panáka dobrého pití s každým novým klientem- firemní mobil a notebook- možnost částečné práce z domova- pružnou pracovní dobu- možnost práce na plný úvazek, částečný, DPP i při studiu- možnost podílu na výsledcích firmy- práci s moderními technologiemi v zajímavém prostředí finančních trhů- zázemí stabilní firmy (12 let na trhu)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost