TELEFONNÍ OPERÁTOR/ -KA
DATA Building s.r.o.
Litvínov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

TELEFONNÍ OPERÁTOR / -KADo naší stabilní společnosti - call centra v Litvínově hledáme k rozšíření našeho úspěšného týmu telefonní operátory / operátorky na HPP.

Pracovní poměr lze sjednat na plný či zkrácený pracovní poměr. (nebo na DPČ či DPP)Práce je vhodná i pro absolventy, osoby se zdravotním postižením nebo matky s dětmi.

Nabízíme atraktivní práci v pěkných kancelářích na smysluplých a roky prověřených projektech, velice zajímavé bonusy, soutěže, příspěvek na dojíždění, věrnostní bonusy, kamarádský kolektiv, foremní akce.

Velkou výhodou našich projektů je komunikace se stálými zákazníky za účelem aktuální nabídky našich partnerů. Spolupracujeme jako jedni z mála s partnery z bankovního sektoru a se společnostmi, které si již dávno vybudovali portfolio svých zákazníků.

Jedná se o slušnou, nenáročnou a stabilní práci z kanceláře s možností se rozvíjet a pracovat na různých zajimavých projektech, pěkné pracovní prostředí s výborným kolektivem a profesionálním zaškolením, možností práce i z domova.

Hledáme zájemce o dlouhodobou spolupráci na HPP. Požadujeme dobré komunikační schopnosti s příjemným hlasovým projevem bez vady řeči a uživatelskou znalost práce na PC.

Zájemci s praxí z ostatních call center vřele vítáni.Zaměstnanecké výhody : odměny, bonusy, provize, příspěvek na dojíždění, pravidelné firemní akce.

HLÁSIT SE : Stria Milan, tel. : 775863456, e-mail : milan.stria databuilding.cz, v případě zájmu se můžete dostavit na adrese : Kostelní č.p. 36, Horní Litvínov

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost