Social Media Ads Specialist
Westlogic s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem : career westlogic.euTohle je příležitost!Zajímá tě online marketing a především sociální sítě? Pokud ano, tak hledáme právě tebe.

Digitální agentura Westlogic hledá do svého týmu nadšence a kreativního spolupracovníka na pozici Social Media Ads Specialist.

Čeká tu na tebe tým skvělých kolegů, obří balík zkušeností, možnosti využití tvého talentu a naše chuť naslouchat tvým nápadům.

Pojď dělat, co tě baví, a do práce budeš chodit s úsměvem.Jaká bude náplň tvé práce?- připravovat, nastavovat a vylepšovat kampaně na Facebooku, Instagramu, LinkedInu a TikToku- nastavovat brandové i výkonnostní kampaně pro sociální sítě- analýzy a vyhodnocování kampaní- práce s rozpočty a plnění KPI dle media plánu- plánování strategií svěřených klientů- měsíční reportování výsledků kampaní klientům- práci s moderními nástroji- rozvíjet se, sledovat novinky a trendyCo od tebe očekáváme?

 • nepotřebujeme, abys měl / a zkušenosti v online marketingu- potřebujeme, ať tě baví marketing a sociální sítě především- znalosti v oblasti správy kampaní na sociálních sítích výhodou- vysokou míru pečlivosti- ochotu učit se- kreativitu- sledování trendů v marketingu- spolehlivost a přizpůsobivost- základní znalost anglického jazykaA co za to?
 • férová spolupráce- zajímavé platové ohodnocení závislé na výkonu- pravidelné zvyšování platu, odměny za splněné cíle- skvělá parta lidí, které jen tak někde nenajdeš- svůj čas si řídíš sám / sama- příjemná práce v moderních kancelářích v historickém centru Ostravy- trávíme spolu spoustu času i mimo ně - na party, sportovních akcích aj.
 • pracujeme na tvé odbornosti, za tvůj postupný růst pak umíme dobře zaplatit- budeš se podílet na růstu naší společnosti, která se zaměřuje na online marketing v několika evropských zemích- odraz své práce někde, kde to má smysl a na co můžeš být hrdý / hrdá- vhodné zázemí a plnou podporu při tvůrčí práci- práce na HPP nebo živnostenský list
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost