Elektrikář/ka
VÍTKOVICE MECHANIKA a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práe : Ostrava ul. 1. Máje1. Kontakt e-mailem. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem a do textu odpovědi uveďte požadovanou pracovní pozici a dosavadní zkušenosti.

Nejlépe přiložte stručný životopis. Vhodným uchazečům se ozveme obratem. Náplň práce : běžná údržba a provádění oprav na strojích a elektro zařízeních Požadujeme : -odbornou způsobilost dle Vyhlášky 50 / 78 Sb.

6,-znalost práce v oboru silnoproud,-praxe v oboru vítána,-zdravotní způsobilo pro práci ve výškách. Nabízíme : - Zaškolení na pozici- Odpovídající mzdové ohodnocení- Firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, firemní vzdělávání) Nástup možný ihned.

Doba určitá 1 rok, pak na neurčito

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost