Nástrojař/ka
AS-CASTING s.r.o.
Stráž pod Ralskem, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Hledáme spolupracovníky, kteří se nebojí pracovních výzev. Čeká Vás práce v perspektivním kolektivu v dynamicky se rozvíjející české společnosti.

Pracovní náplň : - údržba, čištění a především opravy forem a střihů pro tlakové lití- svařování metodou TIG a další manuální práce, které mají co dočinění s údržbou forem,- obsluha jeřábu a VZVPožadujeme : ,-SOU vzdělání technického směru, samostatnost, pečlivost, pracovitost, rozhodnost -ochota učit se novým věcem, měl by být odolný vůči stresu a změnám.

Nabízíme : - Zázemí rychle se rozvíjející české firmy - Měsíční výkonnostní odměnu - Flexi pasy - Možnost dalšího profesního růstu - Firemní teambuilding - Za odpracované roky dovolená navíc - Nástup co nejdříve, dle dohody - Pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování lze změnit na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost