MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK
AC Jobs
Kroměříž
před 3 dny

Máte min. SOU vzdělání v oboru elektro a platnou vyhlášku č. 50 / 1978? Máte chuť pracovat a baví Vás práce v oblasti elektro montáže?

Pokud ano, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes! Výrobní společnost hledá nového kolegu na pracovní pozici : MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK - ELEKTRO (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Elektromontáže elektrických zařízení
  • Práce na jednu směnu
  • Služební výjezdy za klienty
  • Komunikace se zákazníkem
  • Co požadujeme?

  • Min. SOU vzdělání v oboru elektro
  • Platná vyhláška č. 50 / 1978
  • Praxe v oboru výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Co nabízíme?

  • Příspěvky na stravování
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Příspěvky na dopravu
  • Pravidelné čtvrtletní prémie
  • Požádat