Všeobecná sestra v Domově pro seniory Šternberk
Sociální služby Šternberk, příspěvková organizace
Šternberk, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Domov pro seniory Šternberk, Na valech č.p. 1120 / 14, Šternberk. Druh práce : - Plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu- Samostatné vykazování poskytnuté zdravotní péče zdravotním pojišťovnámPožadavky pro výkon funkce všeobecná sestra : - Bezúhonnost- Zdravotní způsobilost- Odborná způsobilost podle Zákona č.

96 / 2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních), v platném zněníDalší požadavky- Dobrý vztah k seniorům, osobám se zdravotním postižením- Samostatnost a aktivita, empatie schopnost vcítit se do prožívání a myšlení klientů, silná motivace pro práci s klienty, komunikativní dovednosti, příjemné vystupování- Aktivní řidičský průkaz skupiny B výhodou- Předpokládaný nástup 1.

9.2020 nebo 1.10.2020 nebo dle dohodyNabízíme : - 10. platová třída, nástupní plat dle praxe, zvláštní příplatek 1.880 Kč, příplatek za směnnost 750 Kč, osobní příplatek,- Možnost čerpání zdravotního volna, neplaceného volna, příspěvky na dovolenou- Možnost práce bez nočních směn- Smysluplné zaměstnáníBližší informace podá : Mgr.

Gabriela Šínová vedoucí Domova pro seniory Šternberk, POUZE tel. : 777 781 449 neboemail : sinova socialnisluzby.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost