Sociální pracovníci
Charita Nový Hrozenkov
Nový Hrozenkov
před 15 hodinami
source : Hitprace

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCIPOŽADUJEME : Minimálně vyšší odborné vzdělání v oboru. Řidičský průkaz skupiny B, vztah k seniorům, komunikativnost, spolehlivost, práce s PC, znalost standardů kvality, znalost zákona č.

108 / 2006 Sb. o sociálních službáchNÁPLŇ PRÁCE : Poskytování základního sociálního poradenství, provádění sociálního šetření v rámci regionu, doprovázení uživatelů do veřejných institucí, zdr.

zařízení.NABÍZÍME : Dobrý kolektiv, vzdělávání, vstřícnost, 5 týdnů dovolené, odměny a další benefity, PRVNÍ KONTAKT : Telefonicky paní Mgr.

Lucie Kašparová, tel. : 734 891 156, 571 451 548 v pracovní dny od 8-14 hod. Nebo emailem na adresu : lucie.kasparova nhrozenkov.charita.czOv. : 11.8.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost