QA Specialist
yachting.com, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Hvězdova č.p. 1734 / 2c, 140 00 Praha 4kontakt : kontakt : barbora.palickova wmcgroup.cz, tel. : 731451158Náplň práce : Příprava testovacích scénářů Manuální testování webových řešení napříč mobilními zařízeními a prohlížeči Příprava test reportů Příprava uživatelské dokumentace Komunikace s vývojáři Požadujeme : Zkušenosti s testováním webových aplikací Angličtina na středně pokročilé úrovni (nebát se mluvit a mít zájem se rozmluvit), protože tým vývojářů a testerů je mezinárodní Proaktivní přistup ke své práci Výhodou je znalost automatizace ve WebDriveru, ale není podmínkou Výhodou je znalost Jiry / TFS, ale není to podmínkou Job description : Testing scenarios preparationManual testing of web solutions throughout various mobile devices and browsersTesting reports preparationUsers documentation preparationCommunications with developers (primarily .

NET specialization)Experience needed : Experience with testing of web applicationsFluent EnglishProactive attitude, innovative thinking, ambition to professionally growBig advantage (not a must) is knowledge of WebDriver, JIRA, TFSVýhody : Multisport karta, jazykové kurzy, firemní akce / Multisport card, english languages courses, teambuildings

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost