*Míchač koření
TRUMF International s.r.o.
Přerov, Dolní Újezd
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní doba : ranní směna 6 : 00 - 14 : 15hod., odpolední směna 14 : 15 - 22 : 30hod.Požadavky : znalost práce na PC, fyzická zdatnostPozn.

z důvodu zvedání břemen o vyšší hmotnosti je práce vhodná spíše pro muže; jedná se o práci v silně aromatickém, potravinářském provozuNáplň práce : Navažování, vychystávání a míchání koření přesně dle receptur s použitím čteček a informačních technologií.

Práce se odehrává v "čisté zóně", je třeba pečlivě dodržovat hygienické postupy, účast na pravidelných školeních, důkladné čištění strojů a pracovních pomůcek.

Nabízíme : 25 dní dovolené, závodní stravování, příspěvek na volnočasové aktivity (Cafeterie), zvýhodněný telefonní tarif, příspěvek na penzijní připojištěníZájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby -

Mgr. Adriana Hloušková : - zasláním životopisu (CV) na e-mail : kariera trumf.cz;- telefonicky (pondělí až pátek 08,00 -

15,00hod.) na čísle +420 583 036 767;- osobně ( středa 08,00 - 10,00hod.) na adrese místa výkonu práceMísto výkonu práce : TRUMF International s.

r.o., Dolní Újezd č.p. 157, 751 23 Dolní Újezd

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost