Vedoucí přímé péče
Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Vsetín, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

VEDOUCÍ PŘÍMÉ PÉČE POŽADUJEME : kvalifikace všeobecná zdravotní sestra podmínkou, praxe ve zdravotnickém zařízení "u lůžka" min.

2 roky, výborné komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu, čistý trestní rejstřík, ŘP sk.

B výhodou. NÁPLŇ PRÁCE : vedení týmu pečovatelek a zdravotních sester, zpracování rozpisů služeb, metodické vedení zdravotnických a pečovatelských činností, komunikace s ošetřujícími lékaři, vykazování na zdravotní pojišťovny, objednávání zdravotnického materiálu pro zajištění zdravotní péče o obyvatele Domova, spolupráce na sestavování plánů péče a úzká spolupráce se sociální pracovníkem, vedení související dokumentace.

NABÍZÍME : Nestereotypní a smysluplná práce, možnost dalšího vzdělávání, seberealizace a osobnostního růstu, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, příspěvek na masáže a obědy, zázemí stabilní neziskové organizace, 25 dní dovolené, možnost čerpat supervizní podporu PRVNÍ KONTAKT : telefonicky na čísle : 739 244 872 nebo e-

mailem na : doubravova.vsetin diakonie.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost