Asistent/ka obchodního týmu
Alza.cz a.s.
Praha
před 9 dny

Víme, že lidé jsou základem úspěchu každé firmy. Hledáme proto výrazné osobnosti s chutí do života, které mají neotřelé nápady, rády na sobě pracují, mají rády výzvy a skvěle odvedená práce jim dělá dobře.

Přidejte se na palubu Alza, aktuálně hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici : Co bude Tvojí náplní práce? Správa ceníků, reportů, dokumentů Zalistování a správa nových produktů Vyřizování písemných zákaznických dotazů Administrativní podpora produktových manažerů Komunikace a spolupráce s dodavateli a kolegy napříč společností Úzká spolupráce s obsahovou redakcí, marketingovým oddělením, oddělením nákupu a internetového marketingu Co od Tebe očekáváme?

Min. středoškolské vzdělání Výborné organizační a komunikační dovednosti Obchodní dovednosti Nadstandardní znalost MS Office (především Excel) Dobrá znalost AJ Zkušenosti s administrací webových stránek velkou výhodou Nadšení pro on-

line business, aktivní vztah k moderním technologiím a novinkám na trhu Samostatnost, rychlost, kreativita Co Ti nabízíme?

Zaměstnání v Alza.cz - vyhráli jsme 2. místo v žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky roku 2018 Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatními Moderní a pohodlné pracoviště Flexibilní pracovní dobu Možnost osobního růstu, školení a dalšího vzdělávání Zajímavé finanční ohodnocení a kvartální odměny Další zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.

Kontrolní otázky : Máš kupecké počty v malíku? Poradíš si s kontingenční tabulkou? Chceš se neustále vzdělávat?

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost