Provozní elektrikář
UNEX a.s.
Uničov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Brníčko č.p. 1032, 783 91 Uničov 1.Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.Elektro je vaše hobby? Máte vyhlášku 50 / 1978?

Tak pojďte k nám!Co vás čeká?- změříte a vyhodnotíte elektrické a neelektrické parametry zařízení- budete diagnostikovat závady- v případě potřeby opravíte slaboproudé obvody, prvky a sestavy velínů a ovládacích stanovišť- postaráte se o údržbu elektrorozvodů a rozvodných zařízení nebo trafostanic- povedete záznamy o údržbě, opravách a kontrolách- práce na dvě směny (6-14, 14-22)- práce ve výškáchCo k tomu potřebujete?

 • SOU, obor elektro- praxi v oboru- 5 (případně 8) vyhlášky 50 / 1978- znalost čtení výkresové dokumentace- zkušenosti s opravami obráběcích strojů, jeřábů a zdvihacích zařízení
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost