pracovník v sociálních službách - oddělení se zvláštním režimem
Domov pro osoby se zdravotním postižením Osek
Osek, Czech Republic
před 10 hodinami
source : Hitprace

Požadovaná profese : pracovník v sociálních službách - oddělení se zvláštním režimemfirma : Domov pro osoby se zdravotním postižením Osekkomu se hlásit : Ivana Zárubová - mob.

724 077 187 směnnost : dvousměnný provozpracovní úvazek : plnýpracovně právní vztah : pracovní poměrminimální stupeň vzdělání : základnízvláštní příplatek : 7.

000,- Kčosobní ohodnocení : až 6.500,- Kčpracovní poměr od : ihnedmzdové rozpětí od : 21.980,- Kč do : 24.420,- Kč ( dle praxe )poznámka : praxe v oboru vítána, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitouPOŽADAVKY : spolehlivost, základní znalost práce na PC, komunikativnost, kurz pracovníka v soc.

službách ( možnost doplnění po nástupu do 18.měs. )VÝHODY : podnikové stravováníživotopisy zasílat na : podatelna dozp-osek.

cz nebo DOZP Osek, Osek 1, 386 01 Strakonice KONTAKT : Ivana Zárubová, tel. 383 411 022, 724 077 187 nebo osobně ( po tel.

domluvě ) PO-PÁ 6.15 -14.45 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost