Technik na montáži
Energovod CZ, a.s.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

MVP : Praha, celá ČRKontakt : Bébrová Dana, tel. : 720936983, e-mail : bebrovad eltodo.czDělník / technik u nás pracuje na zakázkách.

Co Vás u nás čeká?" Montovat výložník " Instalovat kabelové žlaby " Montovat a pokládat kabeláž " Montovat požární ucpávkyNa danou pozici potřebujete : " Chuť pracovat a naučit se novému" Ochotu cestovat na zakázky po celé ČR (ubytování máte od nás zajištěno)" ŘP sk.

B" Znalost českého jazyka je výhodouCo můžete získat : * Zázemí stabilní české společnosti se zakázkami min. na dalších 5 let.

 • K základní mzdě dostanete veškeré zákonné příplatky (např. cestovní náhrady).* Obdržíte veškeré vybavení pro práci* Možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů.
 • Dále budete moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno (sick days), příspěvek na Multisport, a další https : / / www.
 • eltodo.cz / kariera / co-u-nas-najdete / benefity / )

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost