Kapesné ti nestačí? Pojď k nám na brigádu – mzda až 132 Kč/h
McDonald's
Ústí Nad Labem, CZ
před 3 dny
source : Welcome to the Jungle

Dostal / a jsi ve škole zase rozvrh na nic? Nevadí. Tedy alespoň u nás ne! V Mekáči Ti nabídneme flexibilní brigádu, kterou budeš stíhat i při škole.

Náš Mékáč najdeš na Míráku v Ústí. Rádi mezi sebe přivítáme nové posily na brigádu nebo zkrácený úvazek, co nám pomůžou nakrmit hladové zákazníky, natočit pití, zmrzku a sem tam něco poklidit.

Chceš se přidat? Výplata chodí vždy pravidelně a jako bonus jsme super parta.### Co u nás budeš dělat : Naučíme Tě připravovat hambáče a obsluhovat všechny stroje v kuchyni.

Ukážeme Ti, jak pracovat v týmu a až se na to budete cítit, vrhneme se na pokladnu a obsluhu zákazníků. A protože nemáme uklízečky, ale máme rádi čisto a uklizeno, proběhne i malá seznamovačka s mopem, hadrem a koštětem.

 • Co Ti nabízíme : * nástupní mzdu 124 Kč / h* možnost kariérního růstu a s tím i vyšší mzdu až 195 Kč / h* 50% slevu na stravování* Benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald'
 • s, tak u všech našich partnerů* fajn práci u zaměstnavatele, který s Tebou počítá dlouhodobě* skvělou partu lidí* možnost flexibilního plánování směn* práci v kolektivu, který Ti bude vždy oporou### Co očekáváme : * chuť učit se novým věcem* spolehlivost a zodpovědný přístup* týmového ducha a chuť najít v práci kamarády / ky### Máš další otázky?

  Zavolej nám ve všedních dnech 7 : 00 - 17 : 00 hodin na číslo : 720 032 080.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost