VEDOUCÍ TECHNIK SMĚNY l RYCHNOVSKO
Grafton Recruitment
Rychnov nad Kněžnou
před 4 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Máte zkušenost s údržbou ve výrobě? Chcete mít za zády mezinárodní společnost působící v oblasti automotive? Chcete vést lidi?

POJĎTE DO TOHO S NÁMI!A co má vlastně takový vedoucí technik směny na starosti?- řídí tým údržby na směně- operativně řídí opravu poruch na směně- zodpovídá za objednávání nových či náhradních dílů- provádí analýzu přírčin poruch- eliminuje závady pomocí přijímání opatřeníTeď už víte všechno, stačí poslat jen Váš životopis!

BENEFITY :

 • 13. a 14. plat - stravenky- 5 týdnů dovolené- benefitní program Cafeterie- příjemné pracovní prostředí- smlouva na dobu neurčitou
 • POŽADAVKY :

 • středoškolské odborné vzdělání technického směru- odborná způsobilost v elektrotechnice, vyhláška 50 - znalost práce na PC (MS Office - Word a Excel)- ŘP skupiny B- komunikativnost, flexibilita- ochota pracovat ve směnném provozu
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost