Realitní makléř / obchodní zástupce
RS Bílina s.r.o.
Bílina, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Do začínající společnosti RS Bílina hledám uchazeče na pozici obchodní zástupce / realitní makléř.Podnikatelský záměr RS Bílina je zcela jedinečný a Vy tak můžete stát u zrodu něčeho nového.

Společnost nabízí realitní zprostředkování a tvorbu interiérů od rekonstrukce až po tvorbu a prodej dekorací. Naplní práce bude každodenní komunikace s klienty, získávání nových obchodních příležitostí a administrativa.

Požadavkem jsou zkušenosti na realitním trhu, znalost staveb, ochota se učit novým poznatkům, výborná komunikace s lidmi, slušnost a příjemné vystupování.

Další podmínkou je řidičský průkaz skupiny B.Možnost zkráceného úvazkuZaměstnanecké výhody : OA, mobilní telefon s neomezeným tarifem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost