Samostatný/á odborný/á referent/ka práce a mezd, mzdový/á účetní
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace
Výškov, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

POŽADAVKY : vzdělání SŠ s maturitou nebo VŠ, znalost následujících oblastí : - odměňování : Nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb.

o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, Zákon č. 262 / 2006 Sb. - Zákoník práce, Nařízení vlády č.

222 / 2010 Sb. o katalogu prací ve veřejných službách a správě, Nařízení vlády č. 567 / 2006 Sb. o minimální mzdě, o nejnižších úrovních zaručené mzdy, o vymezení ztíženého pracovního prostředí a o výši příplatku ke mzdě za práci ve ztíženém pracovním prostředí- daně : Zákon č.

586 / 1992 Sb. - Zákon o daních z příjmů- zdravotní pojištění : Zákon č. 592 / 1999 Sb. - Zákon o pojistném na všeobecné zdravotní pojištění, Zákon č.

48 / 1997 Sb. - Zákon o veřejném zdravotním pojištění- sociální pojištění : Zákon č. 589 / 1992 Sb. - Zákon o pojistném na sociální zabezpečení- dávky nemocenského pojištění : Zákon č.

187 / 2006 Sb. - Zákon o nemocenském pojištění- důchodové pojištění : Zákon č. 155 / 1995 Sb. - Zákon o důchodovém pojištění (zejména oblast evidenčních listů)- srážky ze mzdy : Zejména problematika exekučních příkazů a insolvenčních řízeníZnalost práce na PC (Windows, Word, Excel) a programového vybavení : Program na zpracování mezd SOLITEA VEMA (nejlépe znalost Klienta V5), program pro plánování směn IVAR, organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, důslednost, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilostPOPIS PRÁCE : PP na dobu určitou, nástup dle dohodyZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ : plat dle délky praxe, 5 týdnů dovolené, benefity z FKSP-příspěvky na stravování, rekreaci, penzijní připojištění, vitamíny, brýle, dentální hygienuKONTAKT : Tihelka Luboš, tel.

517 315 670, 7-15 : 30 hod, e-mail : tihelka nemvy.cz, v případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na e-mail : klimes nemvy.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost