Technický pracovník - dispečer
Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace
Ostrava, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem : holubova tsoj.czNáplň práce : - dispečink a organizování dopravy, včetně řízení zimní údržby komunikací- správa svěřeného majetku (sledování a zajišťování technické způsobilosti strojů, mechanizačních prostředků a budov)- plánování, organizace a provádění oprav, údržby, revizí a servisních prací na majetku,- vedení záznamů o prováděných úkonech preventivní a servisní činnosti.

Požadujeme : - úplné střední vzdělání s maturitou, technického nebo všeobecného zaměření- řidičské oprávnění sk. B aktivní řidič, výhodou sk.

E,T - nutná předchozí zkušenost na pozici související s údržbou,- organizační a komunikační schopnosti- samostatnost, loajálnost, proaktivní přístup a zájem učit se novým věcem,- technické myšlení- znalost práce na PC Word, Excel, Outlook- znalost IS Helios Green výhodouNabízíme : - 5 týdnů dovolené- stravenky- benefity FKSP životní a penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity- plat je určen platovou tabulkou zaměstnanců veřejného sektoru 9.

platová třída v rozmezí 19 730 Kč - 28 920 Kč (dle vzdělání a délky započitatelné praxe) + osobní ohodnocení po zapracování v závislosti na výkonechVhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Doba určitá, 1 rok od nástupu. Nástup ihned.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost