PROJEKTOVÝ MANAŽER - JUNIOR/ PROJEKTOVÁ MANAŽERKA JUNIOR
HON a.s.
Opava, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace
 • případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj CV spolu s motivačním dopisem na kontaktní osobu : Ing. Rataj Tomáš, e-mail : tomas.
 • rataj hon.czNÁPLŇ PRÁCE : - Vyhledávání a řízení státních výběrových řízení a komerčních zakázek na dodávky interiérů- Dohled nad svěřenými projekty a spolupráce s dodavateli- Komunikace se stavebními firmami a zpracování požadavků poptávek- Spolupráce na obchodním a technickém řešení zakázek v rámci projektového týmu- Kalkulace výrobních prvků zakázky a řešení položek nakupovaných subdodávek- Zpracovávání a předávání cenových nabídek- Obchodní příprava realizační zakázky v informačním systému- Designerská práce na návrzích návrhu interiérů, resp.

  nábytku, v grafickém 3D programu- Prezentace interiérů pro zákazníky či developerské projektyOČEKÁVÁME NUTNĚ : - SŠ / VŠ vzdělání v nábytkářském nebo dřevařském oboru (PODMÍNKOU)- Bydliště v dojezdové vzdálenosti centrály společnosti, tj.

  region OPAVA / OSTRAVA- Řidičský průkaz sk. B aktivní řidič služebního vozu.- Aktivní znalost práce na PC v kancelářských programech (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)- Výborné komunikační schopnosti v češtině, příjemné vystupování a ochotu jednat s lidmi- Chuť rozvíjet se a učit novým znalostem.

 • Obchodního ducha, motivaci a empatii s pracovním týmem.MŮŽE VÁM POMOCI : - Znalost základní stavební legislativy a procesní agendy realizací dodávek pro výběrová řízení- Znalost kreslících CAD programů 2D, příp.
 • modelování ve 3D- Znalost anglického či jiného světového jazyku- Pracovní zkušenost při realizacích interiérů či stavební činnosti (velká výhoda)NABÍZÍME : - Dlouhodobou spolupráci se zázemím silné, prosperující a stabilní firmy s možností pracovat pro jednoho z největších výrobců nábytku v ČR.

 • Práci bez stereotypů, na plný úvazek, v jednosměnném režimu, s možností Home Ofice- Individuální zaškolení na pozici a průběžná legislativní a produktová vzdělávání- Podpora jazykového vzdělávání v rámci firmy.
 • Možnost zdarma absolvovat s fyzioterapeutem pravidelné zdravotní masáže zad v pracovní době.- Možnost čerpání zaměstnaneckých slev na firemní výrobky nábytku či spotřebičů.
 • Služební mobil i pro soukromé účely- Služební automobil i pro soukromé účely (po zapracování)- Přátelský kolektiv zaměstnanců, zkušený pracovní tým a rozumné vedení firmy.
 • Odpovídající mzdové ohodnocení- Termín nástupu dle dohody.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost