Change, Configuration and Build Management Engineer for Train IT
Siemens Mobility, s.r.o.
Praha, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Siemens Mobility, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Siemensova 2715 / 1, Praha 515 (Praha), 15500
  • Přidáno : 2.1.2019
  • Programátoři počítačových aplikací :

    místo výkonu práce : Siemensova č.p. 2715 / 1, 155 00 Praha 51

    kontakt : Nižaradzeová Martina, tel. : 728830527, e-mail : martina.nizaradzeova siemens.com

    Vaším úkolem bude :

  • design, vývoj a testvání softwaru a nástrojů
  • vývoj continuous integration pipeline (Jenkins, Docker, SonarQube, Nexus Repository)
  • vývoj a úpravy prostředí, continuous change, configuration, build a deployment proces
  • údržba repozitářů kódu
  • Požadavky na pozici :

  • znalost vývoje v JavaScriptu, TypeScriptu, Reactu
  • praktická znalost práce s SVN a GITem
  • praktické zkušenosti s přístupem continuous integration nebo DevOps a znalost odpovídajících nástrojů
  • zkušenost s přístupem Agile ve vývoji
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2
  • flexibilní pracovní doba a možnost home office
  • 5 týdnů dovolené
  • elektronické stravenky
  • příspěvek na životní / penzijní pojištění / dalších 8 dní volna / body do systému Cafeteria
  • pracoviště přímo u metra B Stodůlk
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)