QUALITY ENGINEER
AC Jobs
Žďár nad Sázavou
před 6 dny

Máte praxi jako inženýr kvality a láká Vás práce v automotive odvětví? Preferujete prostředí mezinárodní společnosti s možností využití angličtiny?

Hledáte práci nedaleko Brna na pozici QUALITY ENGINEER? Pak budu ráda, když mi zašlete Váš životopis! Zahraniční společnost, přední dodavatel do automotive, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici : QUALITY ENGINEER (35-50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za zajištění kvality v příslušné oblasti
  • spolupráce při vzniku nových výrob
  • tvorba procesní a výrobní dokumentace
  • účast na auditech
  • komunikace se zahraničním
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technické vzdělání
  • praxi na obdobné pozici (automotive vítáno)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost nástrojů kvality
  • ochotu k občasným pracovním cestám
  • Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost osobního a profesního růstu
  • pružnou pracovní dobu
  • jazykové kurzy a odborná školení
  • závodní stravování a kafeterii
  • další finanční bonusy
  • místo výkonu práce : Brno - venkov
  • Požádat