E-commerce PPC Specialist
Omnicom Media Group
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Co budeš u nás dělat?Spravovat kampaně svěřených klientů v reklamních systémech Google Ads, Sklik, Heureka a Zboží. Jelikož jsme Google Partner a Sklik certifikovaná agentura, tak budeš moci v kampaních vyzkoušet všechny novinky, které nejsou trhu volně dostupné.

Zpracovávat vyhodnocení kampaní, jak z reklamních systémů, tak z Google Analytics. Tvorba reportů, se kterou ti pomůže mnoho nástrojů a především interní automatizace, kterou využíváme pro omezení procesů bez přidané hodnoty (např.

vyúčtování provádíme na 1 klik).Komunikovat s klientem ohledně výkonu kampaní (na všechno ostatní tu máme Media Plannery) a tvořit strategie pro dosáhnutí cílů.

Vzdělávat se nejen v PPC světě. Kromě obligátních školení od Googlu a Seznamu máme mnoho interních školení, vzdělávání z globální sítě Omnicom Media Group a samozřejmě možnost navštěvovat externí workshopy či konference.

Možnost se rozvíjet v dalších oblastech jako je SEO, UX, RTB atd.Prostě budeš řádný / á člen / ka týmu agentury OMD (součást skupiny Omnicom) a dostaneš hodně příležitostí se přesvědčit, že tahle práce a tihle lidi jsou srdcovka.

Co za to?Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž produkty dost možná sám / a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast.

Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, máme stravenkový paušál, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě.

Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny. Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej na Welcome to the jungle (https : / / www.

welcometothejungle.com / cs / companies / omnicom-media-group) a na náš Facebookový nebo Instagramový profil (hledej OMD Czech i OmnicomMediaGroup.

cz patříme totiž do skupiny OMG / Omnicom Media Group). Nebo si třeba poslechni náš OMG podcast (https : / / open.spotify.

com / show / 6Zc8MFOfOWCsPfpGmfdaq2).Líbíme se ti? Ozvi se nám na michaela.mejzlikova omnicommediagroup.com a přilož CV / odkaz na LinkedIn.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost