Příležitost pro nadšence IT bez praxe
Grafton Recruitment
Praha hl.m.
před 13 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Baví tě oblast IT? Nebojíš se vyjet na služebku sám? Jsi komunikativní typ?Potom hledáme právě tebe! Ať už jsi absolvent bez větší praxe či zkušenější, máme pro tebe velice zajímavou příležitost.

Tvým hlavním úkolem bude jezdit v rámci clusteru CZ, SK, HU a pomáhat našim interním zaměstnancům s novinkami ohledně IT infrastruktury, systémů a nových aplikací.

Budeš od nich zjišťovat co by rádi upravili a následně dané řešení vykomunikuješ s našimi dodavateli (HP), kteří nám danou věc udělají na míru.

A pokud budeš hodně ambiciózní a cestování se ti zalíbí, můžeš se v rámci skupiny časem relokovat třeba do Německa, Švýcarska či jiné evropské země kde operujeme.

Zaujala tě nabídka? Reaguj na pozici, pošli mi tvé CV a já ti povím více!

BENEFITY :

  • 5 týdnů dovolené za kalendářní rok - 8 % roční bonus- stravenky v hodnotě 100 Kč (příspěvek zaměstnavatele ve výši 77 Kč)-
  • nárok na 3 dny tzv. sick days v průběhu kalendářního roku- nárok na 2 dny volna na dítě v průběhu kalendářního roku pro zaměstnance, kteří pečují o dítě do 15ti let-

    nárok na 8 dnu tzv. home office v průběhu kalendářního roku- příspěvek na penzijní pojištění ve stejné výši jako spořená částka zaměstnance, maximálně však 3% základní mzdy, po zkušební době-

    mobilní telefon pro pracovní i osobní účely- možnost nákupu produktů za zvýhodněnou cenu- cafeterie ve výši 10.000 Kc ročně, po zkušební době

    POŽADAVKY :

  • Velmi komunikativní- Máš dobrou angličtinu- Umíš řídit a nebojíš se vyjet na služební cestu sám- Máš přehled v IT, víš co jak funguje a rád se učíš-
  • Nevadí ti jednat s dodavateliJsou výše uvedené body o tobě? Pak hledáme právě tebe!