Machine learning Engineer - Junior
SIMPLEX Czech s.r.o.
Brno
před 1 dnem
source : Superkariera

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství.

Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst.

To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů.

Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů.

To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.

Profil zaměstnavatele

Naším partnerem je společnost, která v ČR zaměstnává více než 300 inženýrů, kteří se zabývají vývojem řešení v oblastech řízení motorů, výkonová elektronika, automobilové a bezpečnostní systémy apod.

Pracovníka pro výše uvedenou pozici hledáme do týmu, který se zabývá vývojem machine learning vývojového prostředí určeného pro nejvýkonnější mikrokontroléry a mikroprocesory.

Profil pozice

Na této pozici se budete věnovat rozvoji machine learning vývojového prostředí, které kromě jiného obsahuje kompilátory neuronových sítí, optimalizované knihovny a mnoho dalšího.

Vaším úkolem bude ve zkušeném týmu odborníků vyvíjet aplikace Aplikace založené na datech (Bring Your Own Data), Aplikace řízené modely ML (Bring Your Own Model), ve spolupráci se SW a aplikačními týmy s použitím TensorFlow, Python, JavaScript, Git, V další části se budete věnovat validaci a integraci frameworků strojového učenína základě zpětné vazby týmu systémového inženýrství a zákazníků s použitím C++, Python, CMake, Git, TensorFlow, ONNX, Arm, ...

Profil pracovníka

Pokud máte i školní znalosti zkušenosti v oblasti machine learning ( TensorFlow, PyTorch, CUDA ), zkušenosti s programováním C / C++ a skriptováním v jayzce Python a máte chuť se dále rozvíjet v oblasti strojového učení, pak jepro Vás tato nabídka ideální.

Na této pozici budete mít možnost podílet se na vývoji nových technologických řešení pro zákazníky z celého světa, budete prohlubovat své dosavadní znalosti a zkušenosti a budete pracovat se zkušenými odborníky, kteří Vám budou předávat své znalosti a zkušenosti formou technického mentoringu.

Nabídka zaměstnavatele

Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních projektech. Budete se podílet na vývoji řešení technologických novinek a prohlubovat své dosavadní odborné znalosti a dovednosti.

Místo pracoviště je v Brně, nebo v Rožnově pod Radhoštěm.

Společnost má mimořádnou firemní kulturu, která podporuje další vzdělávání a profesní růst. Mezi zaměstnanecké výhody patří :

 • pružná pracovní dobu s možností pracovat z domova až polovinu pracovní doby
 • propracovaný systém odborného vzdělávání a technického mentoringu
 • dotované stravování a občerstvení na pracovišti
 • finanční příspěvky v případě nemoci pracovníka, či jeho dětí a mnoho dalšího.
 • možnost nástupu po dohodě
 • Průběh výběrového řízení

  Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho anglického životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů.

  Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost