Obchodní asistent/ka
Vae Trade s.r.o.
Ostrava
před 2 hodinami
source : Hitprace

Vhodné pro zdravé, zdravotně znevýhodněné, OZP s max. 2. st., OZP s invaliditou 3. st.Místo výkonu práce : OstravaKontakt : emailemDo našeho týmu hledáme vhodného ukazeče na pozici obchodní asistent / asistentka.

Pracovník bude řešit administrativní a obchodní agendu obchodního ředitele včetně denodenního telefonického sjednávaní obchodních schůzek, komunikace se zákazníky a partnery.

Kvalifikační požadavky : velmi dobrá komunikativní schopnost přes telefonmin.3 letá praxe v obchoduschopnost samostatně pracovatznalost práce na PC (Outlook, Word, Excel), znalost angličtiny výhodouNabízíme : Práci na VPP na 1.

rok, pak na HPP v malém kolektivuBenefity : možnost práce z domů, mobil, notebook, 5týdnů dovolenéPracoviště : Ostrava-FifejdyBenefity : práce z domů, mobil, pružná pracovní doba

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost