Pečovatel/pečovatelka (pracovník v sociálních službách)
JIPRO-CASH s.r.o.
Chřibská
před 1 dnem
source : Hitprace
 • Místo výkonu práce : Dolní Chřibská č.p. 302, 407 44 Chřibská.Požadavky : Spolehlivost, ochota pečovat o klienty s psychiatrickou diagnózou, s obtížemi v komunikaci a mnohdy také péče o jedince s pohybovým omezením.
 • Praxe v přímé obslužné péči výhodou, řidičský průkaz výhodou. Kurz pracovníka v sociálních službách a jiné kvalifikační kurzy výhodou.

  Uvedená mzda je hrubá mzda po prvním měsíci pro uchazeče s kurzem pracovníka v sociálních službách. Odměna je nastavena individuálně s plánem zapracování a vývojem odměny dle praxe, vzdělání a rychlosti zapracování.

  Osobní ohodnocení se stanovuje na základě hodnocení po zkušební době a následně minimálně jednou ročně. Pracovní smlouva po jednom roce uzavřena již na dobu neurčitou.

 • Nabízené výhody : Příspěvek na dopravu; stravování v rámci pracovní směny zdarma; svoz zaměstnanců od zastávky autobusu a zpět (z náměstí a zpět na náměstí v Chřibské);
 • víkendové svozy z měst v okolí, příspěvek zaměstnavatele na povinné vzdělávání dle zákona č. 108 / 2006 Sb., o sociálních službách (24 hodin ročně);
 • Součástí mzdy je také rizikový příplatek za práci ve ztížených podmínkách (cílová skupina našich klientů - péče o osoby s chronickým duševním onemocněním) a podle mzdového předpisu náleží zaměstnancům vždy po odpracovaném roce v pracovním poměru věrnostní odměna.

  Individuální a osobní přístup.Kontakt : Kontakt : telefonicky 8 : 00 - 16 : 00, e-mailem

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost