Customer Care - Help Desk
ERUDON s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 2 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Slezská č.p. 776 / 16, 120 00 Praha 2

kontakt : Tretiak Zdeněk, tel. : 601587285, e-mail : ztretiak gmail.com

Hledáme komunikativního pracovníka do oddělení Customer Care - péče o zákazníky ubytovacího zařízení.

Pracovní náplň :

  • Práce v AJ - komunikace s hosty ubytovacího zařízení emailem, telefonicky
  • Help desk - odpovídání dotazů hostů
  • Administrativní práce
  • Práce na PC / mobilu
  • Požadujeme :

  • Komunikativní úroveň AJ - C1
  • Organizační schopnost
  • Odpovědnost
  • Komunikativní dovednost
  • Nabízíme :

  • Práce v mladém kolektivu
  • Po zaučení možnost práce odkudkoliv
  • Časově nenáročná práce, vhodné při studiu, při mateřské
  • Vhodná forma udržení úrovně AJ
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Velký potenciál osobního růstu v mladé dynamické společnosti (možnost kariérního růstu)
  • Vaše případné dotazy Vám rádi odpovíme na emailu ztretiak wimgen.com, případně na tel. 601 587 285.