Sociální pracovník/ce
Domov na zámku Bystré
Bystré, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

NÁPLŇ PRÁCE : sociální práce v Domově na zámku Bystré zaměřená na cílovou skupinu osob s mentálním a kombinovaným postižením, administrativa související s poskytovanými službami, spolupráce s rodiči, opatrovníky, školami, návaznými institucemi a dalšími organizacemi, orgány veřejné správyPOŽADAVKY : trestní bezúhonnost (nutné doložit výpisem z Rejstříku trestů při nástupu), schopnost otevřené komunikace s klienty na různá témata, schopnost jednat se zájemci o sociální službu napříč celým spektrem cílové skupiny, schopnost spolupráce a komunikace v týmu, schopnost samostatné práce, znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, práce s internetovou sítí), znalost zákona 108 / 2006 Sb.

o sociálních službách a Standardů kvality soc. služeb, orientace v aktuální sociální, sociálně-právní a občansko-právní tematiceNABÍZÍME : stravenky, příspěvek na penzijní fondKONTAKT : telefonicky, e-mailemPísemné přihlášky obsahují : motivační dopis, strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů a údajů o odborných znalostech a dovednostech,prohlášení uchazeče v následujícím znění : Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení ve smyslu zákona č.

110 / 2019 Sb., zákona o zpracování osobních údajů.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost