EXPEDIENT/-KA
T-FLEXIBLE s.r.o.
Litvínov
před 6 dny
source : Hitprace

EXPEDIENT / -KADO NAŠEHO PRACOVNÍHO TÝMU HLEDÁME EXPEDIENTANÁPLŇ PRÁCE : - vedení evidence skladového hospodářství, tvorba DL, řízení pracovního teamu skladníků, aj.

POŽADAVKY- uživatelská znalost PC - Microsoft Office- výhodou znalost systému SAP- nutná odolnost vůči stresu- praxe na obdobné pozici výhodou- základy AJ / NJ- organizační schopnostiV případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na adresu : michaela.

bartakova sapril.czDo předmětu uvádějte : ExpedientPoznámka : po roce možnost prodloužení na neurčitoZaměstnanecké výhody : zvláštní prémie, dlouhodbá pracovní příležitost v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího vzděláváníHLÁSIT SE : Bartáková Michaela, své životopisy zasílejte na e-mail : michaela.

bartakova sapril.cz.. Do předmětu prosím uvádějte název pozice EXPEDIENT, osobně pouze středa od 8 : 00 do 12.00 a od 13.

00 do 15.00 hod. (v jiný termín nebude uchazeč přijat) - S SEBOU ROUŠKU (bez roušky nebudete puštěni do areálu!!!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost