OBSLUHA CNC
Zambelli - technik, spol. s r. o.
České Budějovice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Chcete se podílet na výrobě dveří a klapek pro obytné vozy věhlasných znače? V současné době hledáme pracovníky pro obsluhu CNC strojů a CNC ohraňovacích lisů na výrobu dveří a klapek do nepřetržitého provozu.

Požadujeme minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem a schopnost základní orientace ve výkresové dokumentaci.Po uplynutí doby určité prodloužíme smlouvu na neurčito.

Po zapracování nabízíme navýšení mzdy.Nabízíme : příplatek za odpolední směnu 5 Kč / hod.; příplatek za noční směnu 22 Kč / hod.

 • měsíční, čtvrtletní a pololetní odměny; měsíční bonus za 100% docházku ve výši 2000 Kč; systém věrnostních odměn; odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10000 Kč;
 • odměnu za příchod na mimořádnou směnu ve výši 150 Kč; závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dojíždění;
 • příspěvek na penzijní připojištění; zvýhodněný telefonní tarif; zvýhodněné vedení účtu UnicreditBank; další benefity v rámci motivačního programu zaměřeného na podporu zdraví, rodinné hodnoty a osobní rozvoj zaměstnanců.

  případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (Po-Pá : 8 : 30-15 : 30 hod.).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost