Underwriter (m/ž) – TRAINEE
Kooperativa
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Jsi čerstvým absolventem vysoké školy nebo studentem posledního ročníku magisterského studia a přemýšlíš co dál? Jedna z nejúspěšnějších pojišťoven na českém trhu a člen mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group hledá trainee do Úseku pojištění hospodářských rizik, který nás obohatí novými nápady.

My ti na oplátku nabídneme roční Trainee program, během kterého absolvuješ vzdělávací akce šité na míru, stáže v rámci společnosti a také setkávání s ostatními trainees na teambuildingových akcích : ) Po jeho úspěšném absolvování ti rádi nabídneme další spolupráci.

Největší část roku se budeš podílet na práci ve svém oddělení, kde se o tebe postará zkušený manažer tvůj mentor.### Co tě čeká a nemine?

 • seznámení se s agendou vystavování pojistných smluv, komunikací s klienty, pojišťovacími zprostředkovateli a zahraničními zajistiteli* poptávání fakultativního zajištění* příprava pojistné a zajistné dokumentace
 • správa této dokumentace v našich interních systémech### Co bys měl mít nebo umět : * min. ukončené Bc. vzdělání (nejlépe ekonomického příp.
 • právního směru)* pokročilá znalost angličtiny* velmi dobré komunikační schopnosti* pečlivost* zájem učit se nové věci### Co ti nabídneme : * práci na hlavní pracovní poměr (plný či zkrácený úvazek dle tvých možností)* roční kontakt s možností prodloužení* teambuildingy a různá školení s ostatními trainees : )* zaměstnanecké benefity, jako je např.

  25 dní dovolené, 3 free days, 1 care day, 1 charity day* příspěvek na penzijní a životní pojištění, cestovní pojištění zdarma* stravenky s vlastní jídelnou, kde je využiješ* možnost neustálého vzdělávání a osobnostního i profesního růstu## Benefits- Bonusy / prémie- Mobilní telefon- Nadstandardní lékařská péče- Sleva na firemní výrobky / služby- Notebook- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Vzdělávací kurzy, školení- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Příspěvek na vzdělání- Zdravotní volno / sickdays- Možnost občasné práce z domova- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost