Obchodní referenti
UNITED INVESTMENT s.r.o.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

MVP : Areál SAPA - Libušská 319- 142 00 Praha-Libuš-PísniceKontakt : Petr Anděl, tel. : 603 105 118 (Po - Pá v pracovní době), e-mail : petr.

andel mangel.czPožadavky : Hledáme Vietnamského obchodního referenta (s vysokoškolským vzděláním v oboru ekonomie + finance) na rozšíření naší obchodní činností pro vietnamskou komunitu v ČR.

Práce vyžaduje znalosti vietnamského jazyka a sociální prostředí. Nabízíme fixní plat a bonus dle výkonu práce.We are looking for a Vietnamese business officer (with a university degree in economics + finance) to expand our business activities for the Vietnamese community in the Czech Republic.

The work requires knowledge of Vietnamese language and social environment. We offer a fixed salary and bonus according to work performance.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost