Asistent/ka s čínštinou
CITIC Europe Holdings a.s..
Praha-Nové Město, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU : Nekázanka č.p. 858 / 5, Nové Město, 110 00 Praha 1 KONTAKT : Maternová Dita Ing., e-mail : použijte odpovědní formulář Náplň práce : "organizační a administrativní podpora zahraničních obchodních partnerů a delegací, zejména z Číny : opříprava programu schůzek a plánů cest orezervace ubytování, letenek apod.

doprovod obchodních partnerů na jednání "občasné překlady a tlumočení z a do čínského jazyka "zabezpečení vízové agendy ve spolupráci s externím dodavatelem.

Profil vhodného kandidáta : "plynulá znalost češtiny nebo slovenštiny a čínštiny "znalost angličtiny výhodou "znalost MS Office "proaktivní a pozitivní přístup "ochota práce pod tlakem a časová flexibilita "odpovídající zkušenosti a vystupování "organizační schopnosti "diskrétnost.

Preferujeme kandidáty s volným přístupem na trh práce nebo se zaměstnaneckou nebo modrou kartou. Pohovory po předchozím zaslání CV v čínském a českém jazyce na email : použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost