Návrhář a prodejce kuchyní
HON a.s.
Nový Jičín, Czech Republic
před 10 hodinami
source : Hitprace

z : 04.08.2021 a : 15.12.2021 Uvedená mzda je čistě orientační údaj, závislý na kvalifikaci vzdělání, oborové praxi a výsledcích po zapracování.

NÁPLŇ PRÁCE : - Poskytování odborného poradenství v oboru interiérů.- Obchodní jednání se zákazníky, zpracování jejich vize a přání.

 • Tvorba návrhu kuchyní či dalšího nábytku, pomocí tvůrčí invence a technických předpokladů, v grafickém 3D programu. - Vypracování cenových nabídek a jejich prezentace zákazníkům.
 • Technická příprava pro realizaci v informačním systému a tvorba CAD výkresů.- Spolupráce při realizaci s výrobním technologem, resp.
 • montážním týmem.- Dodržování firemních standardů a provozování designového studia a nábytkového show roomu.OČEKÁVÁME : - Minimálně výuční list v oboru truhlář, či SŠ / případně i VŠ vzdělání, technického či obchodního směru.

 • Bydliště v dojezdové vzdálenosti studia NOVÝ JIČÍN- Řidičský průkaz sk. B aktivní řidič služebního vozu. (Podmínkou).- Znalost anglického či jiného světového jazyku (je pouze výhodou, nikoli podmínkou).
 • Výborné komunikační schopnosti v češtině, příjemné vystupování a ochotu jednat s lidmi. (Podmínkou).- Zkušenosti s prodejem, či navrhováním kuchyní (jsou výhodou, nikoli podmínkou).
 • Aktivní znalost práce na PC v kancelářských programech (Word, Excel, Outlook) je nutností.- Znalost kreslících programů CAD, příp.
 • modelování 3D. (Je výhodou zejména z důvodu zkušeností s prostorovou orientací. Pro náš systém Vás pečlivě zaškolíme).- Chuť rozvíjet se a učit novým znalostem.

 • Spolehlivost, motivaci a empatii s novým pracovním týmem.- Designový vkus, pracovní systematičnost, cit pro detail, zodpovědnost a trpělivost.
 • NABÍZÍME : - Individuální zaškolení na pozici (probíhá pečlivým vstřícným přístupem na míru uchazeči).- Průběžná produktová školení v ČR i zahraničí, dle zájmu, resp.

  individuálního plánu vzdělávání.- Podpora jazykového vzdělávání v rámci firmy.- Možnost zdarma absolvovat s fyzioterapeutem pravidelné zdravotní masáže zad v pracovní době.

 • Možnost čerpání zaměstnaneckých slev na firemní výrobky nábytkuV případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj CV spolu s motivačním dopisem na kontaktní osobu : Ing. Rataj : tomas.rataj hon.cz
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost