Zajištění chodu únikové hry - room master
Jiří Korecký
Praha
před 4 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Nabízíme dlouhodobou brigádu do pobočky na Praze 8. Pracovník sleduje skupiny během hry, dává jim nápovědy a po skončení hry připraví místnost na další skupinu.

Požadujeme odpracovat minimálně 7 směn za měsíc, ideálně mezi 7 až 9 směnami dle potřeby. Ve všední den může být směna nejdříve od 14 : 30 hodin.

O víkendu jsou pak směny po celý den. Obsluha je však přítomna pouze v době, kdy je na hru rezervace. Doporučujeme si prostudovat webové stránky naší firmy Escapemaster a zejména online rezervační systém, kde jsou možné termíny k rezervaci a tudíž i maximální délka pracovní doba.

Požadujeme

Požadujeme, flexibilitu, milé, laskavé a vstřícné jednání se zákazníky, spolehlivost, pečlivost, dochvilnost, komunikativnost a základní znalost anglického jazyka.

Nabízíme

Odměna činí 150 Kč čistého za každou obslouženou skupinu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost