Referent logistiky
OEZ s.r.o.
Letohrad, Ústí nad Orlicí, Czech Republic
před 5 dny
source : Personálka.cz

Máte zkušenosti s operativním nákupem? Rádi komunikujete? Umíte anglicky či německy? Pokud ANO, pak hledáme právě Vás! Do našeho týmu hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici referenta logistiky (operativní nákupčí).

Náplň práce :

  • zajišťování materiálových potřeb,
  • generování objednávek,
  • urgování dodávek materiálů,
  • správa přijatých faktur od dodavatelů,
  • řešení neshodných dodávek s dodavateli,
  • správa materiálových zásob,
  • komunikace s výrobou.
  • Co nabízíme :

  • 25 dnů dovolené a den volna navíc na sportovní hry,
  • po zaučení možnost home office,
  • příspěvek na stravování (cena obědů 32 Kč),
  • roční příspěvek do programu Benefit plus na sport, volný čas, zdraví, kulturu, pojistění atd.,
  • dny volna s náhradou mzdy nad zákonný nárok při důležitých osobních překážkách,
  • akce pro zaměstnance (např. kulturní akce, sportovní akce, soutěže atd.),
  • možnost zapojit se do akciového programu Siemens,
  • zázemí a perspektivu nadnárodní společnosti,
  • práci v jednosměnném provozu,
  • a další skvělé benefity.
  • Co požadujeme :

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
  • zkušenost na pozici operativního nákupu,
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni,
  • uživatelská znalost MS office
  • samostatnost ochota se dále vzdělávat
  • odolnost vůči stresu a komunikativnost,
  • znalost SAP a praxe v korporátního prostředí velkou výhodou.
  • Požadavky

  • Minimální vzdělání : ÚSV
  • Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)
  • Němčina (aktivní)
  • Benefity

  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce - kulturní akce, sportovní akce, soutěže
  • Možnost home office
  • Dovolená 5 týdnů
  • Multisport karta
  • Příspěvek na volný čas - min. 27600Kč ročně
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.