Skladník - Ruční manipulant nebo Řidič VZV, až 33 000 Kč + stravné, zálohy!
UNIJOB, s.r.o.
Hradec Králové, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Informace

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Hradci Králové, hledáme nové skladníky - ruční manipulanty nebo řidiče VZV na dlouhodobou spolupráci!

Náplň práce :

  • vykládky a nakládky přepravních vozidel
  • skenování a třídění zásilek
  • manipulační a úklidové práce ve skladu
  • Pracovní doba :

  • jednosměnný provoz na noční směny : 20.00 - 04.30 hod.
  • Ohodnocení :

  • ruční manipulant- mzdový základ 25 000 Kč + možné osobní ohodnocení (až 6 000 Kč navíc)
  • řidič VZV - mzdový základ 27 000 Kč + možné osobní ohodnocení (až 6 000 Kč navíc)
  • příplatky za noční 10 %, veškeré případné přesčasy proplácené s příplatkem 25 %
  • příspěvek na stravu ve výši 55 Kč / den
  • Co od vás očekáváme

  • doložení výpisu z rejstříku trestů
  • přiměřenou fyzickou zdatnost, spolehlivost
  • uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce (můžeme zařídit)
  • na pozici řidiče VZV nutná praxe s VZV (řidičské oprávnění výhodou, ale ne podmínkou)
  • časovou flexibilitu, loajálnost, dobrou pracovní morálku
  • Co vám nabízíme

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • 55 Kč čistého denně příspěvek na stravu
  • možnost vybírání průběžných týdenních záloh
  • pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
  • nástup ihned či po dohodě kdykoli
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.