Podnikový hasič
Lučební závody Draslovka a.s. Kolín
Kolín
před 5 dny
source : Hitprace

První kontakt : Mgr. Buřivalová Kateřina, Jiroušková Hana, tel. : 321 335 315, 321 335 208, Po - Pá 8 - 14 hod,e-mail : job draslovka.

cz,osobně : pondělí 8 - 9 hod.Náplň práce : Plnění úkolů spojených s represí a prevencí na poli požární ochrany Provádění speciálních hasebních prací, záchrany osob a věcí při požárech a mimořádných událostech v rizikových podmínkách s využitím odborností získaných ve specializačních a zdokonalovacích kurzechOdpovědnost za vedení provozní dokumentaceZodpovědnost za svěřenou techniku.

Požadavky : Fyzickou zdatnost, výborný zdravotní stav a psychickou odolnost Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivostOchotu učit se novým věcemSchopnost pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hod.

 • směny).VÝHODOU, nikoli podmínkou - nástupní odborný výcvik (NOV) s osvědčením, další osvědčení a kurzy (např. osvědčení o odborné způsobilosti Strojník u HZS MV;
 • osvědčení o odborné způsobilosti Taktické řízení u HZS MV; profesní osvědčení řidiče; obsluha motorových řetězových pil;
 • obsluha pracovní plošiny PP-15, PP-27; zdravotní kurz apod.), řidičské oprávnění sk. C.Zaměstnanecké výhody : Perspektivní zaměstnání v prosperující společnostiOdpovídající finanční ohodnocení Týden dovolené nad rámec ZPPříspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištěníDotované závodní stravování Systém volitelných benefitů Cafeteria.

  NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY.

  Report this job
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost