PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA PRO RODINY S DĚTMI
Oblastní charita Jičín
Jičín, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

PSYCHOLOG / PSYCHOLOŽKA PRO RODINY S DĚTMIPožadujeme po Vás : Zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu na e-mail : použijte odpovědní formulář Požadujeme řádné ukončení jednooborové psychologie NEBO magisterského programu s humanitním zaměřením a současně s absolvovaným psychoterapeutickým výcvikem v metodách manželského poradenství a psychoterapie v rozsahu min.

400 hodin NEBO obdobného dlouhodobého psychoterapeutického výcviku akreditovaného ve zdravotnictví. Požadujeme velkou schopnost samostatné práce a ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat.

Náplň práce : Řešení vztahových problémů v rodině s dětmi, práce s rodinným systémem. Vše v režimu sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi (motivovaný klient), ale také v režimu pověření k sociálně právní ochrany dítěte (nemotivovaný klient) V tomto režimu máme nastavenu spolupráci s příslušným orgánem sociálně právní ochrany dítěte při MěÚ.

Co nabízíme : - Smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení - Služební telefon- Možnost dalšího vzdělávání-

Možnost podílet se na rozvoji služby- Dovolenou v délce 5 týdnů- Sick day s- Dobře nastavenou spolupráci s úsekem sociálně právní ochrany dětí při MěÚ Jičín-

Spolupráci s našimi kolegy : psycholožka a terapeuti. - Supervizi

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost