zámečník
ATMOS Chrást s. r. o.
Chrást, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ATMOS Chrást s. r. o. .

Zámečníci strojů :

Kontakt : pí Korbelíková, tel. : 377 860 174, e-mail : korbelikova atmos-chrast.cz

Místo výkonu práce : Chrást u Plzně

Náplň práce : příprava a montáž přesných strojních součástí do funkčních celků-bloky, převodovky, regulace. Vizuální kontrola měření smontovaných celků, ohýbání trubek, montážní práce

Požadavky : vvyučen ve strojírenském oboru, orientaci ve výrobních výkresech a postupech, samostatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme :

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvek na závodní stravování
  • Ohodnocení : 80 - 100 Kč / hod + prémie

    Nástup možný IHNED

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)