Laborant/Laborantka
Macco Organiques, s.r.o.
Bruntál, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Zahradní 1938 / 46c, BruntálPOŽADAVKY- SŠ se zaměřením na analytickou chemii- praxe min. 2 roky výhodou- znalost systémů ISO 9001a SVP vítána- laboratorní zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost- směnnost - ranní směny Po - Pá 6-14 hod.

občasné odpolední směny- řidičské oprávnění sk. B výhodou HL. NÁPLŇ PRÁCE- provádění chemických a analytických prací - používání instrumentální a testovací techniky.

Měření na přístrojích ICP, AAS, automatické titrátory apod. - znalost práce na PCNABÍZÍME- plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba - mzdové ohodnocení : - Nástupní mzda od 22.

600,- Kč - 25.700,- Kč zahrnuje : " tarifní mzdu " měsíční odměnu- pravidelný růst mzdy - navíc nabízíme : roční prémie, čtvrtletní prémie, týdenní pracovní doba 37,5 hod.

čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jinéPŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP : ihned / dle dohodyHlásit se na e-mail personalni macco.

cz nebo na tel. č. 555 530 312 / 7-15 hod. / Osobní schůzky s vybranými vhodnými uchazeči jsou domlouvány individuálně telefonicky.A : 24.11.2021

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost