Strojírenský dělník/ce
ALFA Blades a.s.
Zborovice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

PRACOVIŠTĚ Zborovice- Náplň práce : obsluha brusek ploch, měření hotových výrobků, běžná provozní údržba strojů, fyzicky náročnější práce- Požadavky : vzdělání v oboru strojírenství nebo praxe ve strojírenství, znalost měření a práce s měřidly, manuální zručnost, spolehlivost, přesnost, ochota pracovat ve vícesměnném provozu- Nabízíme : příplatky za odpolední a noční směny, kompletní zaškolení, 2x ročně odměny závislé na hospodářském výsledku firmy, osobní a profesní rozvoj, firemní benefity (5.

týden dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění / kapitálové životní pojištění)- osobní kontakt je možný v sídle firmy v době Po-Pá 7.

00-14.00 hod., nebo telefonicky dohodnout v téže době, popř. písemné žádosti zasílejte na e-mail : lada.hanakova pilana.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost